Scroll to top
Kino Pogodna Dzieci: Kacper i Emma na safari
11:00 do 13:00 - 29 listopada 2020

Seans filmowy dla dzieci w wieku 4+ połączony z warsztatami plastycznymi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od poniedziałku poprzedzającego seans pod nr tel. 22 427 37 74.

Wydarzenie realizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Oświadczenie o stanie zdrowia do pobrania:

Oswiadczenie-o-stanie-zdrowia-osoby-doroslej

Reżyseria: A. L. Næss, kraj i rok produkcji: Norwegia 2015, czas trwania: 75 min, wersja językowa: lektor, kategoria wiekowa: 4+

Opis filmu:

Najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama Emmy pomaga przyjaciółce w klinice dla zwierząt. Wiecie, ile tam można spotkać dzikich zwierząt? Może będą strusie, albo żyrafy, albo… kto tam jest? Gdy przyjaciele ruszają z nowopoznaną koleżanką, Tiri i jej pluszowym Żółwiem na safari, wpadają na trop uprowadzonego lwiątka.

 

Opis warsztatów:

„Order przyjaciela/przyjaciółki”

Para przyjaciół – Kacper i Emma mieli okazję nie tylko poznać, ale i zobaczyć na żywo całą gromadę zwierząt. Wy też możecie je poznać. Jednak, by zapamiętać ich nazwy przyda się ćwiczyć pamięć. Co powiecie na to, by stworzyć  własną grę, dzięki której będziecie mogli ją ćwiczyć? Na warsztatach do filmu stworzymy własne gry, które nie tylko przypomną nam, jakie zwierzęta mieszkają na safari, ale pozwolą ćwiczyć pamięć – dzięki, której możemy wspominać i kojarzyć miłe i ważne momenty w naszym życiu. Czy myślicie, że dobrze jest pamiętać miłe rzeczy?

 

Prowadzenie warsztatów:

Szymon Gotowski - trener, edukator i animator dziecięcy i młodzieżowy. Praktyk i entuzjasta kreatywnego myślenia. Z Kinem Dzieci i edukacją Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej związany od 5 lat. Na co dzień pracujący z najmłodszymi w warszawskich muzeach i instytucjach kultury, Zajmuje się sztuką współczesną, pracą w zakresie antydyskryminacji i wielokulturowości. Realizuje własne projekty i programy twórcze. Jest artystą, edukatorem, producentem, managerem i całkiem miłym człowiekiem. Prywatnie łasuch, tatuś kundelka i śpioch. Tegoroczny stypendysta Ministra Kultury w zakresie metodyki efektywnej edukacji dzieci młodszych. Znany jako „Pan Szymon” – twórczy, kolorowy, miły człowiek.

Udostępnij Wydarzenie

Wielkość czcionki