Scroll to top
Kino Pogodna Dzieci: Basia 2
11:00 do 13:00 - 8 listopada 2020
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Seans filmowy dla dzieci w wieku 4+ połączony z warsztatami plastycznymi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od poniedziałku poprzedzającego seans pod nr tel. 22 427 37 74.

Wydarzenie realizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Oświadczenie o stanie zdrowia do pobrania:

Oswiadczenie-o-stanie-zdrowia-osoby-doroslej

Reżyseria: Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, kraj i rok produkcji: Polska 2019, czas trwania: 45 min, wersja językowa: dubbing, kategoria wiekowa: 4+

Opis filmu:

Kontynuacja przygód rezolutnej 5-latki, znanej wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Basia ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!

Odcinki w zestawie: Basia i taniec; Basia i pieniądze; Basia i telewizor; Basia i gotowanie.

Zwiastun filmu:

 

Opis warsztatów:

„Misiek Zdzisiek na drobne”

Znacie Miśka Zdziśka? Basia bez Niego nie rusza się z domu, my też nie. Może to świetna okazja, byście i Wy mieli swojego. Na warsztatach nie tylko będziemy się dobrze bawić, ale i każdy z nas stworzy własnego Miśka. Będziemy szyli portfeliki na drobne monety. Porozmawiamy nie tylko o oszczędzaniu, ale także o odpowiedzialności. Macie parę złotych? Może zamiast w kieszeni lepiej je mieć w bezpiecznym i ładnym miejscu. Portfeliki, które nie tylko zaprojektujecie, ale sami uszyjecie będą najlepszym schowankiem na nasze drobne skarby. Chcecie taki?

 

Prowadzenie warsztatów:

Szymon Gotowski - trener, edukator i animator dziecięcy i młodzieżowy. Praktyk i entuzjasta kreatywnego myślenia. Z Kinem Dzieci i edukacją Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej związany od 5 lat. Na co dzień pracujący z najmłodszymi w warszawskich muzeach i instytucjach kultury, Zajmuje się sztuką współczesną, pracą w zakresie antydyskryminacji i wielokulturowości. Realizuje własne projekty i programy twórcze. Jest artystą, edukatorem, producentem, managerem i całkiem miłym człowiekiem. Prywatnie łasuch, tatuś kundelka i śpioch. Tegoroczny stypendysta Ministra Kultury w zakresie metodyki efektywnej edukacji dzieci młodszych. Znany jako „Pan Szymon” – twórczy, kolorowy, miły człowiek.

 

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie

Wielkość czcionki